reklam

KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNDEN ZİYARET « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 15:58

KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNDEN ZİYARET

Son Güncelleme :

21 Mart 2017 - 4:46

reklam
KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNDEN ZİYARET
reklam

Karayolu Trafik Güvenlik ve Yol Güvenliği Derneği Başkanı İhsan MEMİŞ ve beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat DEMİR ve Nevşehir Sürücü Kursları Dernek Başkanı Murat AKBUDAK Vali AKTAŞ’ı Makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Karayolu Trafik Güvenlik ve Yol Güvenliği Derneği Başkanı İhsan MEMİŞ, Vali AKTAŞ’a tamamen sivil bir mantıkla ve hukuk çerçevesinde trafik ve yol güvenliğinde kamunun hatalarını, imtiyazlarını da incelemekte ve bunları kamu yuyla, TV, gazete ve konferanslarla anlatıldığını, ileri ülkeler standardında kurulan Derneğin bir araştırma ve geliştirme kuruluşu olduğundan, buna göre üye profilini seçmekte ve daha çok elektronik sistemle 81 il ile çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Vali AKTAŞ ise, karayolu trafik ve yol güvenliğinin günümüzde öneminin giderek arttığını yaşanılabilecek olumsuzlukların önüne geçilebilmesi için vatandaşlarımızın ve tüm kurumların bu dernekler ve yazılı görsel iletişim araçları kullanılarak gerek kurslar vasıtasıyla gerekse eğitim öğretim yollarıyla bilgilendirilmesinin önem arz ettiğini ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam