reklam

EMITT Fuarında Avanos Standına Yoğun İlgi « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 12:09

EMITT Fuarında Avanos Standına Yoğun İlgi

Son Güncelleme :

26 Ocak 2017 - 14:10

reklam
EMITT Fuarında Avanos Standına Yoğun İlgi
reklam

Avanos Belediyesi EMITT fuarında tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Yerli ve yabancı turizm temsilcileri ile birçok belediyenin katılım sağladığı fuarda Avanos standı büyük ilgi görüyor.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce, EMITT fuarında Avanos standını ziyaret eden turizmcilerle ve konuklarla istişarede bulundu.

EMITT fuarı geri dönüşü güçlü olan fuarlardan birisi. İç turizmle beraber, dış turizmin de içinde yer aldığı bir tanıtım yaparak Avanos’un daha çok ziyaretçi çekmesi için belediyemiz tanıtım çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın dört bir yanından gelen turizmcileri ağırlayan EMITT 2017 Turizm Fuarı, bugün Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 70’i aşkın ülkeden katılan kurum ve kuruluşlara kapılarını açtı. Fuarın açılış töreni, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Oldukça renkli geçen açılış sonrası Kültür ve Turizm Bakanı Bakanı Nabi Avcı standları ziyaret etti. Avanos ve Kapadokya standı her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın ilgi ve gözde odağı oldu.

Bugün açılışı yapılan fuarda büyük bir alana sahip Kapadokya standı ziyarete gelen yerli ve yabancı misafirlerin en çok ilgi gösterdiği stantlardan biri oldu. (KAPTİD) Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği ile birlikte bölgemizdeki belediyeler Kapadokya standı altında konsensüs olarak tanıtım gerçekleştiriyor.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam