reklam
reklam

DİN-BİR- SEN GENEL BAŞKANI ÖZDEMİR, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 10:37

DİN-BİR- SEN GENEL BAŞKANI ÖZDEMİR, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

14 Mart 2017 - 8:34

reklam
DİN-BİR- SEN GENEL BAŞKANI ÖZDEMİR, BELEDİYE BAŞKANI ÜNVER’İ  ZİYARET ETTİ
reklam

İlçe Başkanlarıyla birlikte düzenlenen bir toplantıya katılmak için Nevşehir’e gelen Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası Din-Bir- Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, beraberindeki bir heyet ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası Din-Bir- Sen Genel Başkan Yardımcısı Menderes Ateş’in yanı sıra Din-Bir- Sen Nevşehir Şube Başkanı Tarık Sarıkaya ve Avanos ilçe Başkanı Taygun Onur’un da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ünver, ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Nevşehir’deki tüm sivil toplum kuruluşları ile yakın bir işbirliğini 2004 yılından beri etkin bir şekilde ortaya koyduklarını vurgulayan Ünver, bundan sonra da sivil toplum kuruluşları ile yakın işbirliğini sürdürme kararlılığı içerisinde olduklarını söyledi. Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası Din-Bir- Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir’ de, Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti ve sendika çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler aktardı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam