reklam
reklam

Paşabağı’nda sorumlu Avanos Belediyesi imiş « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 12:18

Paşabağı’nda sorumlu Avanos Belediyesi imiş

Son Güncelleme :

28 Temmuz 2017 - 9:05

reklam
Paşabağı’nda sorumlu Avanos Belediyesi imiş
reklam

Paşabağı’nda sorumlu Avanos Belediyesi imiş

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz gün Kapadokya bölgesinin en önemli ören yerlerinden biri olan Paşabağı ören yerindeki çöp çıkmazına dikkatleri çekmiş ve ilgililerin özellikle hava sıcaklıklarının yüksek olduğu bugünlerde bu tür çirkinliklere dikkat etmesi çağrısında bulunmuştuk.

Özellikle hafta sonlarında yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Paşabağı ören yerinin bazı alanlarında çöp birikintilerinin dikkat çektiğini dile getirdiğimiz haberde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün konuya hassasiyet göstermesi çağrısında bulunmuştuk.

Haberimize duyarlılık gösteren İl Kültür ve Turizm Müdürü söz konusu ören yerinde çöp toplama işinin Avanos belediyesi tarafından yapıldığını belirtirken, konuyla yakından ilgileneceklerini söyledi.

Bu görüntülerin yaşanmaması için ekiplerin belirli saatlerde çöp toplamasının sağlandığını söyleyen İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, turist yoğunluğunun fazla olduğu günlerde yaşanan bu tür sıkıntıların ortadan kaldırılması için gerekli girişimlerde bulunduklarını da söyledi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam