reklam
reklam

NEVŞEHİR TÜFAD ŞUBESİN DEN BÜYÜK BAŞARI « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 12:23

NEVŞEHİR TÜFAD ŞUBESİN DEN BÜYÜK BAŞARI

reklam
NEVŞEHİR TÜFAD ŞUBESİN DEN BÜYÜK BAŞARI
Son Güncelleme :

11 Nisan 2017 - 15:04

reklam

TÜFAD 2005 DOĞUMLULAR FUTBOL ŞENLİKLERİ
TÜFAD Genel Merkezinin Düzenlediği Geleceğin Yıldızları 5.Futbol Şenliği Antalya Manavgat Suna Hot el de yapılmıştır.
Bu etkinlik için illerde 56 şubemizin yapmış olduğu Çalışma sonucunda seçmeler yapılarak 12 sporcu Belirlenip İl Karmaları oluşturularak. 7.9.Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Manavgat Suna Hotel de Şenlik havasında yapılmıştır.
Ülkemizin çeşitli yörelerinden gelen bu çocuklarımızın, Sevgi, Saygı, Dostluk ve kardeşlik bağlarını geliştirmek, sporu ve futbolu sevdirmek, İlimiz Futboluna ve Türk Milli Takımlarımıza Veri tabanı oluşturmaktır. Nevşehir Tüfad Şubesi Olarak.2002-2003-2004-ve 7.9.NİSAN 2017 de ise 2005 doğumlu çocuklarımız da bu etkinliklerde yerimizi almanın ve İlimizi Başarı ile temsil etmemizin.
Futbolumuzun Geliştirilmesi için gösterilen çaba ve gayretlerin Çocuklarımız tarafından algılanıp; başarılı bir turnuva geçirmenin gururunu yaşıyoruz.4 takımlı gurupta ANTALYA: SAMSUN: UŞAK: NEVŞEHİR olarak yer aldık 7 gol atıp 1 gol yiyerek gurubu güzel oyun ve skor ile tamamladık.
Diğer gurup da başarılı olan İstanbul takımı ile karşılaştık bu müsabakadan da galip ayrıldık. toplamda 8 gol atıp .1 gol yedik İl Olarak Yetenekli Çocuklarımızla ne kadar övünsek Azdır.
Şehrimizin Değerlerinden Sadi TELTİK in TÜFAD Nevşehir şubesi aracığıyla TÜFAD Genel Merkezine 15.kasım.2013 Tarihinde Armağan ettiği Şiiri Turnuva sonunda Salona hitaben Güzel bir ifadeyle okuyan Avanos İlçemizden,İl Karmasına Aldığımız sporcumuz İbrahim TAŞKAYA nın okuduğu TÜFAD şiiri Salonda bulunan Yaklaşık bin kişi tarafından coşkulu bir şekilde alkışlanarak ödüllendirilmesi, şunu gösteriyor ki Nevşehir Tüfad Şubemiz Bazı eksikliklerimiz olmasına rağmen Sporu ve Futbolu Geliştirmek için yaptığı çalışmalar ile İyi yolda olduğunu göstermiştir.
Nevşehir İlinde bulunan Bu ve benzeri Yetenekli sporcuların ve çocuklarımızı bünyesinde imkansızlıklara rağmen eğitmeye çalışan Antrenörler ve Spor kulüplerimizin, de desteklenerek Başarılı sporcuların çıkartılması çalışmasının yolu açılması gerekmektedir.
Bu Görevde Başta Nevşehir valimiz, Millet Vekillerimiz, Belediye Başkanımız, Gençlik hizmetleri İl Spor müdürlüğümüz Milli Eğitim Müdürlüğümüz, H B V Üniversitesi, Sendikalar ve diğer Kamu kurum ve özerk kuruluşlarımızın destek vermeleri ile istediğimiz sonuca ulaşabiliriz.
Nevşehir Tüfad Şubesi olarak Bizlere güvenen, Başta Çocuklarını Etkinliğimize Gönderen Velilerimiz olmak üzere, Bizlere destek veren Kamu kurum ve kuruluşlar, özel kurum lar, , Alt yaş guruplarına önem veren Antrenör ve kulüplerimize; Emeği geçen, Gönlü ve kalbi bizle olan olmayan Tüm Spor Paydaşlarına ve Nevşehir Halkına teşekkür ederiz
TÜFAD Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Olarak; KARANLIĞA SÖVMEKTENSE. 1.MUM DA BİZ YAKALIM DEDİK.
Kamu oyuna sevgi ve Saygılarımızla duyrulur

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam