reklam
reklam

Hedef 5 bin kombine bilet satmak « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 16:17

Hedef 5 bin kombine bilet satmak

reklam
Hedef 5 bin kombine bilet satmak
Son Güncelleme :

22 Haziran 2017 - 10:00

reklam

Hedef 5 bin kombine bilet satmak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor yönetimine talip olan Salih Dirikoç başkanlığındaki yeni yönetimin önemli hedeflerinden biri de 5 bin adet kombine bilet satıp, hem takıma önemli bir ekonomik girdi sağlamak, hem de taraftarın takıma sahip çıkmasını sağlamak olacak.

Kırmızı – Beyazlı takımı üçüncü lige taşımak istediklerini kaydeden Kulüp Başkan adayı Salih Dirikoç, takıma tüm Nevşehir’in sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi.

Yeni sezonda iç ve dış saha maçlarında daha fazla taraftarın takımı desteklemesini arzu ettiklerini belirten Dirikoç, 02 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak olan genel kurulda göreve gelmeleri halinde ilk iş olarak takıma ekonomik anlamda girdi sağlamak ve taraftarın da takımı sahiplenmesini sağlamak amacıyla kombine biletleri piyasaya süreceklerini söyledi.

Yeni sezon öncesinde hedeflerinin 5 bin adet kombine bilet satışı yapmak olduğunu söyleyen Kulüp Başkan Adayı Salih Dirikoç, “Amacımız kombine bilet satarak taraftarın takımı sezon boyunca desteklemesini sağlamak olacak. Bu amaçla çıkaracağımız kombine biletlerden 5 bin adet satmayı planlıyoruz. Bu aynı zamanda takımada ekonomik bir gelir olacak. Takıma sporsever tüm halkımızın sahip çıkacağına inanıyoruz” ifadelerinde bulundu.

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam