reklam
reklam

“NEVŞEHİRSPOR’A HER ZAMAN DESTEĞİMİZ TAM” « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:29

“NEVŞEHİRSPOR’A HER ZAMAN DESTEĞİMİZ TAM”

Son Güncelleme :

04 Temmuz 2017 - 12:58

reklam
“NEVŞEHİRSPOR’A HER ZAMAN DESTEĞİMİZ TAM”
reklam

“NEVŞEHİRSPOR’A HER ZAMAN DESTEĞİMİZ TAM”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Bölgesel Amatör Ligi(BAL)ndeki temsilcimiz Nevşehirspor’a her zaman için desteklerinin tam olduğunu belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor Kulübü Başkanı Salih Dirikoç ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ellerinden geldiğince Nevşehirspor’a hem maddi ve hem de manevi olarak destek olmaya çaba harcadıklarını belirtti.

Ünver, Salih Dirikoç başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Ünver, “ Şehrimizin BAL ligindeki temsilcisi Nevşehirspor’a desteğimiz her zaman tamdır. Bugüne kadar imkanlarımız el verdiğince Nevşehirspor’ın yanında olduk, bundan sonra da olmayı sürdüreceğiz. Şimdiden böylesine önemli bir görevi üstlenme kararlılığını ortaya koyan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamlılığını temenni ediyorum. “ dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç’da tüm yönetim kurulu üyeleri olarak Nevşehirspor’un başarılı bir sezon geçirmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini belirterek, her zaman yanlarında olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam