reklam
reklam

“İnsanları sokağa çağırarak adalet aranmaz” « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 16:23

“İnsanları sokağa çağırarak adalet aranmaz”

Son Güncelleme :

19 Haziran 2017 - 9:20

reklam
“İnsanları sokağa çağırarak adalet aranmaz”
reklam

Açıkgöz’den Kılıçdaroğlu’na çağrı

“İnsanları sokağa çağırarak adalet aranmaz”

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Meclis Divanı Katibi Mustafa Açıkgöz, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na çağrıda bulunarak bir an önce yürüyüşünden vazgeçmesi gerektiğini söyledi.

Adaletin sokakta değil Türkiye Büyük Millet Meclisinde aranması gerektiğini kaydeden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, mahkemelerin kararlarına herkesin saygı göstermesi gerektiğinin de altını çizdi.

Kılıçdaroğlu’nun bir an önce sonlandırılmasını beklediklerini ifade eden Açıkgöz, “Mahkemenin verdiği kara saygı göstermemiz gerekiyor. Başbakanımızın da ifade ettiği gibi hak arama yeri sokaklar değil. Bini ana muhalefet partisi genel başkanının vatandaşları sokağa çağırması gerçekten üzücü. Adaleti arama yeri asla sokaklar olmamalı. Kılıçadroğlu bu yürüyüşe başka yerden aldığı bir seslemi hareket ediyor bilemiyoruz ama bu türlü soranların çözüm yeri meclistir. İstişaredir. Bir an önce yürüyüşüne son vermesi gerekiyor. Yargıya hepimizin güvenmesi gerek. Kuvvetler ayrılığı var. Yargının verdiği kararlar eleştirilebilir ama saygı göstermekte boynumuzun borcudur” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam