reklam
reklam

Sizce de bu işte bir tuhaflık yok mu? « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 14:37

Sizce de bu işte bir tuhaflık yok mu?

Son Güncelleme :

05 Aralık 2016 - 13:31

reklam
Sizce de bu işte bir tuhaflık yok mu?
reklam

Sizce de bu işte bir tuhaflık yok mu?

        Nevşehir’de hiç dikkatinizi çekti mi bilinmez ama, ilimizde de kutlanan çoğu özel günde ortaya çıkan bir ayrıntı bir hayli tuhaf ve dikkat çekici.

       Nevşehir’de en son hafta sonunda kutlanan engelliler günü, onun öncesinde kutlanan Öğretmenler günü, daha öncesinde kutlanan Ahilik haftası gibi günlerde hiç dikkatinizi çekti mi acaba?. Neden özel günleri kutlananlar kendilerine ziyarette bulunmaları gerekenleri bizzat kendileri ziyaret eder?.

Örneğin en son dünya engelliler gününde Nevşehir’deki üç engelli derneğinin Vali ve Belediye başkanını ziyaret etmeleri gibi, örneğin 24 Kasım öğretmenler gününde İl Milli Eğitim Müdürü ve beraberindeki heyetin Vali’yi makamında ziyareti gibi, örneğin Ahiler haftasında Birlik Başkanı ve beraberindeki heyetin Vali ve belediye başkanını ziyareti gibi.

Acaba engellilerin, öğretmenlerin, esnaf ve sanatkarların bu özel günlerinde bir teamül müdür protokolün özel günü olanlara değil de özel günü olanların onlara gitmesi, ya da özel günü olanların düşüncesi protokol zahmet etmesin diye bir anlayışı mı hakimdir?.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam