reklam
reklam

NTB’nin tanıtım atağı sürecek « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:37

NTB’nin tanıtım atağı sürecek

Son Güncelleme :

10 Aralık 2016 - 14:22

reklam
NTB’nin tanıtım atağı sürecek
reklam

            Nevşehir’in değerlerini son yıllarda tanıtma gayretinde olan STK’ların en başında Nevşehir Ticaret Borsası da geliyor. Zira, ilimizin öne çıkan değerlerinin tanıtıldığı hemen hemen her mecrada Nevşehir Ticaret Borsasını, desteğini görmek mümkün.

Geçtiğimiz günlerde YÖREX tanıtım fuarında Nevşehir’in marka değerlerini tanıtmanın çabası içerisine giren Borsanın yönetim kurulu başkanı İbrahim Salaş, ilimizin değerlerinin tanıtılmaya önümüzdeki günlerde devam edileceği, Ticaret Borsasının bu tür etkinliklerin içerisinde ya da destekçisi olmayı sürdüreceğini kaydetti.

Salaş, “Fuarlarda üyelerimizden ve bölgemizin ürünlerinden geniş bir set hazırlayarak ilimizi ve markalarımızı en iyi şekilde tanıtmaya çalışıyoruz. Nevşehir yöresel ürünleri ve önemli değerleri ile hem ulusal hem de uluslararası her fuarda olmalı. Her tanıtım mecrasını kullanmalı. Her yere adını, markalarını, ürünlerini ulaştırmalı. Çünkü Nevşehir çok güçlü bir marka büyük bir değer. Bu nedenle Nevşehir’in yanında ürünlerimizi ve markalarımızı yeterince tanıtma ve bilgilendirme açısından her türlü imkânı kullanmalıyız” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam