reklam
reklam

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 13:07

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Son Güncelleme :

18 Aralık 2016 - 8:32

reklam
MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
reklam
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif PARMAKSIZ Kayseri’de özel halk otobüsüne karşı yapılan bombalı saldırıyı nefretle ve lanetle kınadı. Başkan PARMAKSIZ mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kayseri’deki kahraman askerlerimizin ve öğrencilerimizin bulunduğu özel halk otobüsüne bombalı saldırı gerçekleştirilmiştir.
Bu hain saldırı aziz milletimizi ve bizleri derinden üzmüştür. Milletimizin birliğini ve huzurunu, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü hedef alan bu haince ve alçakça gerçekleştirilen saldırılar, hiçbir zaman amacına asla ulaşamayacaktır. Askerimizin, polisimizin, öğrencilerimizin ve masum sivillerin canına kast eden hain terör eylemlerini bir kez daha nefretle ve lanetle kınıyoruz. Alçakça gerçekleştirilen bu saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Parmaksız ayrıca menfur ve hain saldırı sebebi ile 20 Aralık 2016 Salı günü TOBB Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek olan Vergi Rekortmenleri ile Oda Üyeleri plaket takdim töreninin ileri bir tarihe ertelendiğini belirtti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam