reklam
reklam

KOÇAK, NEVŞEHİR’İ 15 ÜLKEDE TEMSİL ETTİ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:57

KOÇAK, NEVŞEHİR’İ 15 ÜLKEDE TEMSİL ETTİ

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2017 - 7:42

reklam
KOÇAK, NEVŞEHİR’İ  15 ÜLKEDE TEMSİL ETTİ
reklam

GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI KOÇAK, NEVŞEHİR’İ  15 ÜLKEDE TEMSİL ETTİ

 

Nevşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Muhammed Ali KOÇAK, katıldığı bir proje kapsamında 20 gün boyunca Avrupa’ nın 15 ülkesinde şehrimizi ve ülkemizi temsil etti.

Belgrad (Sırbistan), Budapeşte (Macaristan), Prag (Çek Cumhuriyeti), Dortmund, Leipzig (Almanya), Amsterdam (Hollanda), Paris, Marsilya, Nice, Limoges, Antibes (Fransa), Barselona (İspanya), Monte Carlo (Monaco), Roma, Pisa, Floransa (İtalya), Vatikan (Vatikan), Ljubljana (Slovenya), Sofya (Bulgaristan), Kavala (Yunanistan), Saraybosna (Bosna Hersek) ‘ i ziyaret eden Gençlik Meclisi Başkanı Koçak, gittiğim ülkelerde şanlı bayrağımızı dalgalandırmanın gururunu yaşadığını söyledi.

Proje boyunca gezilen ülkelerdeki gençlik çalışmalarını inceleme fırsatı bulan Muhammed Ali KOÇAK, şehrimizdeki gençler için tüm gençlik toplulukları, stk, vakıf ve tüm siyasi partilerin gençlik yapılanmalarının bir araya gelerek gençlik politikalarını konuşmasının ve uyum içerisinde bir çok yerel ve ulusal proje üretmeleri gerektiğini belirtti.

KOÇAK, Nevşehir Gençlik Meclisi olarak şehrimizde bulunan siyasi parti, vakıf , stk ayırt etmeksizin  tüm gençlerin sorununu paylaşarak çözüm ve proje üretmek  için çabalıyoruz dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam