reklam
reklam

İŞKUR’DAN YANGIN TATBİKATI « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 11:39

İŞKUR’DAN YANGIN TATBİKATI

Son Güncelleme :

08 Haziran 2017 - 16:13

reklam
İŞKUR’DAN YANGIN TATBİKATI
reklam

İŞKUR’DAN YANGIN TATBİKATI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızın, iş sağlığı ve güvenliği bilincini artırmak ve iş kazalarını en aza indirmek için başlatmış olduğu “İş Sağlığı ve Güvenliği Seferberliği kapsamında Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, özel bir OSGB firması aracılığı ile yangın tatbikatı düzenledi.

Cevher Dudayev Mahallesinde bir mühendislik firmasına ait şantiye alanında gerçekleştirilen tatbikat öncesinde İş sağlığı ve güvenliği uzmanı Fehmi SELVİ tarafından inşaat çalışanlarına yangın esnasında neler yapılacağı ile ilgili teorik ve teknik bilgi verildi.
Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün destek verdiği tatbikata Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA’nın yanı sıra Kırşehir İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen KAYA’da katıldı. Tatbikat, yangın eğitimi, yangın tahliyesi ve yangın söndürme olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleşti. Tatbikat izleyenler tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Tatbikatın sona ermesinin ardından konuşan İŞKUR İl Müdür BARATA yangın olaylarının önlenmesinde bu tür tatbikatların çok önemli olduğunu belirterek katılımından dolayı Kırşehir İl Müdürü KAYA’ya da teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam