reklam
reklam

İŞKUR TAŞINIYOR « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 15:37

İŞKUR TAŞINIYOR

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2017 - 9:28

reklam
İŞKUR TAŞINIYOR
reklam

İŞKUR TAŞINIYOR

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 17 Temmuz 2017 tarihinden itibaren yeni hizmet binasında (Ordu evi karşısı, 350 Evler Mah. Milli İrade Cad. No:48 Nevşehir) hizmet verecektir.

Nevşehir İŞKUR hizmet binası kapasite yetersizliği ve vatandaşa hizmet açısından kullanışsız olduğundan yıkılarak yerine daha güzel, daha modern bir hizmet binası yapma kararı alınmıştı. Gerekli yerlerden izinler alınarak Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ödenek ayrılmış ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yaptırılması sağlanmıştı.

2015 Nisan ayından beri Geçici olarak Ticaret borsasına ait binada hizmet veren İŞKUR, yeni hizmet binasının tamamlanmasıyla birlikte artık kendi binasında hizmet vermeye başlayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık BARATA; Yaklaşık iki yıldır geçici olarak Ticaret borsasına ait binada hizmetlerimizi yürütüyorduk. Artık yeni hizmet binamız tamamlandı. Vatandaşlarımızı kendimize ait modern, ulaşımı kolay yeni hizmet binamızda tam donanımlı olarak İnşallah 17 Temmuz 2017 tarihinden itibaren karşılamaya başlıyoruz. dedi.

BARATA sözlerinin devamında; Milletimizin zaferiyle sonuçlanan 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun talimatı ile “Destan yazan milletimiz için çalışıyoruz” sloganı ile Sayın Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin arkasında olduğumuzu, Aziz milletimiz için canla, başla çalışacağımızı belirtiyoruz. Açıklamasında bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam