reklam
reklam

Hayırseverlere büyük kolaylık « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 11:17

Hayırseverlere büyük kolaylık

Son Güncelleme :

10 Nisan 2017 - 9:27

reklam
Hayırseverlere büyük kolaylık
reklam

Nevşehir Pazarcılar odası başkanlığı yeni uygulamasıyla mübarek üç aylar içerisinde bulunduğumuz şu günlerde ilimizdeki dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelere yapılabilecek yardımların yanında, iş adamlarının, hayırseverlerin ya da haftalık Pazar alışverişlerini rahatlıkla yapabilmek amacında olan hemen hemen herkesin yararlanabileceği bir uygulamaya imza attı.

10 TL’den başlayan ve istendiği takdirde 25, 50 ve 100 TL den de alışveriş çekleriyle artık Nevşehir modern pazaryerinde tüm reyonlarda alışveriş imkanı sağlayan uygulama bu haftadan itibaren Nevşehir Pazaryerinde devreye giriyor.

Oda Başkanı Selim Özmen, “İlimizde Nevşehir Pazaryerinden alışverişte bulunmak isteyenlere ya da mübarek üç aylara girdiğimiz şu günlerde ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmek isteyenlere yepyeni bir uygulamayı devreye sokuyoruz. 10 TL’den satışa sunduğumuz alışveriş çeklerimizden isteyen iş adamlarımızda alıp bu ailelere dağıtarak onların evlerine sebze meyve ve diğer ihtiyaçlarını görebilmelerini sağlayacak. Bu uygulama tüm tezgahlarımızda geçerli olacak. Bu uygulamayla ne iş adamlarımız ne de yardımda bulundukları ailelerimiz rencide olmayacaklar. Uygulamanın Pazar esnafımıza da önemli ölçüde katkı sağlamasını bekliyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam