reklam
reklam

Hainler Emellerine Ulaşamayacaklar « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 17:51

Hainler Emellerine Ulaşamayacaklar

Son Güncelleme :

17 Aralık 2016 - 21:11

reklam
Hainler Emellerine Ulaşamayacaklar
reklam

Ünver’den Kayseri’deki Saldırıya Tepki “Hainler Emellerine Ulaşamayacaklar”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kayseri’de çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan otobüse yapılan saldırıyı,  sert bir şekilde kınadı. Ünver “Aziz Milletimizin birliğine ve bütünlüğüne yönelik olan alçakça saldırıyı lanetliyorum” dedi.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, bu sabah saatlerinde Kayseri’de Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarını hedef alan saldırıda şehit olan  Mehmetçiklerimiz için bir taziye mesajı yayınladı.
Kayseri Komando Tugay Komutanlığı’nda çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne karşı , insanlıktan asla nasibini alamayan vahşiler tarafından girişilen bombalı saldırıyı lanetlediğini mesajında dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver daha sonra şunları ifade etti: “ Aziz Türk  Milleti’ne karşı 17 Aralık 2013 tarihinde girişilen hain yargı darbesinin ardından 3 yıl sonra aynı tarihte , bu milletin bağrından çıkmış Türk Silahlı Kuvvetlerimiz personeline yönelik olarak Kayseri’de yapılan alçak saldırıyı tüm kalbimle lanetliyorum. Hainler bir daha bilmelidir ki emellerine asla ulaşamayacaklar ve kahraman Mehmetçiklerimiz ile güvenlik güçlerimizden hak ettiği cevabı en sert bir şekilde alacaklardır.”
Vahşetten medet umar hale gelen teröristler ve onları halen destekleyen güçlere mesajında seslenen Ünver : “ Sizleri biliyoruz artık. Yıllar öncesinin soğuk savaş taktikleriyle bu ülkenin geleceğini yön veremeyeceksiniz. Sömürgeleriniz birer birer elinizden gidiyor, gidecek. Mazlum insanları sömüremeyeceksiniz, Artık Türkiye var. Kenetlenmiş Türk halkı var. Bizi biz yöneteceğiz,Çabalarınız boşa. Ne kadar sancılı olursa olsun bu doğum gerçekleşecek. Bekleyin kahpe taşeronlar.Son pişmanlık fayda etmeyecek.Az kaldı güneş doğdu doğacak inşallah.”
Ünver mesajının son bölümünde de   şunları dile getirdi: “ Aziz Milletimizin birlik ve bütünlüğüne yönelik olarak gerçekleştirilen saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet,yaralılarımıza acil şifa dileklerimi iletirken, şehitlerimizin geride bıraktığı aileleri ile büyük  Türk Milleti’ne başsağlığı diliyorum.”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam