reklam
reklam

GHSM’den spora davet « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:53

GHSM’den spora davet

Son Güncelleme :

22 Aralık 2016 - 8:09

reklam
GHSM’den spora davet
reklam

GHSM’den spora davet

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi ve İlçelerdeki Spor Salonlarında Okul Sporları Müsabakaları ve Antrenmanları 24 Antrenör eşliğinde 15 branşta ve Gençlik Merkezlerindeki kulüp faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor.

Spor Kompleksinde ve  İlçe Spor Salonlarında 7/24, Yüzme Havuzunda 6 bin 818’i bulan üye sayısı ile haftanın 6 günü sabah 09:00 akşam 22:30 arası uzman 3 Antrenör 2 cankurtaran eşliğinde, Gençlik Merkezlerindeki 3 bin 909 aktif üyelerle birlikte İngilizce, kaligrafi, ahşap yakma, gitar, bağlama, ebru, resim, diksiyon, model uçak yapımı vb. Kulüp faaliyetleri ile gençlere sosyal ve fiziksel gelişimlerine imkanlar sağlamanın yanı sıra tecrübe konuşuyor, sabah namazı etkinlikleri, şehirler kültürler ve yörelerimiz programları, belirli gün ve haftalarda yapılan vb. etkinliklerimizle de gençlerimize hizmet vermeye devam ediliyor. Yüzme dışında diğer bütün kurslarımız ücretsiz.

Ayrıca 2017 yılında hizmete girmesi beklenen Kapalı Tenis Kortu %60 seviyesinde tamamlanmış olup Tenis antrenmanları da yakında başlayacak olmakla birlikte, 2000 Evler Toki mahallesine yapılan Sporcu Fabrikamız da %90 seviyesinde tamamlanmış olup, 4 ayrı branşta Antrenman Salonu ve  bir büyük  Basketbol, Voleybol, Hentbol Sahası ve bahçede açık sahalarla 2017 yılında ilimiz adına güzel bir yatırım olacak.

Acıgöl İlçemize yapılan ve yapımı devam eden Acıgöl Gençlik Merkezi inşaatı da %90 seviyesinde tamamlanmış olup yakında halkımızın hizmetine sunulacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm halkımızı İlimizde ve İlçelerimizde bulunan Spor Salonlarımıza ve Gençlik Merkezlerimize bekliyor.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam