reklam
reklam

ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN AYRI SPOR KOMPLEKSİ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:12

ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN AYRI SPOR KOMPLEKSİ

Son Güncelleme :

08 Haziran 2017 - 7:33

reklam
ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN AYRI SPOR KOMPLEKSİ
reklam

ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN AYRI SPOR KOMLEKSİ

Nevşehir’de sportif alanındaki çalışmaların geliştirilmesinde fiziki alt yapı ağının oluşturulması gerektiği düşüncesi ile hareket eden Nevşehir Belediyesi, şehir merkezindeki kadınların ve erkeklerin ayrı ayrı mekanlarda spor yapmalarına imkan sağlayan Spor Kondisyon Merkezi’nin yapımını aralıksız sürdürüyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, spor kondisyon merkezinde bay ve bayan spor salonları olmak üzere 2 ayrı salon oluşturulduğunu belirtti.

Çocuklarıyla spor yapmak için Spor Kondisyon Merkezi’ne gelecek aileler için ayrıca spor salonlarının içinde çocuk oyun alanları oluşturulduğunu belirten Belediye Başkanı Ünver, spor kondisyon merkezinde erkekler ve kadınlara ait ayrı ayrı emanet odası, soyunma odaları, duşlar, WC’ ler ve eğitmen odaları gibi donatıların bulunacağını ifade etti.

871 metrekarelik bir alan üzerinde yapımı büyük ölçüde tamamlanan erkek ve kadın Spor Kondisyon Merkezi’ nin cephe kaplaması da, merkezinin hemen yanında bulunan Mostar köprüsü, restoran ve kafeteryalarla bir bütünlük sağlaması için kayrak taşıyla kaplandı.

Kadın ve Erkek Spor Kondisyon Merkezinin dış görünüş açısından da yanındaki binalarla uyumlu olması için bina dış görünüşü değişken yükseklikte tasarlandı.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam