reklam
reklam

Eldivan’a veda ettiler « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 10:29

Eldivan’a veda ettiler

Son Güncelleme :

27 Aralık 2016 - 10:25

reklam
Eldivan’a veda ettiler
reklam

 2012 yılından bu yana Avanos Kaymakamlığı görevini yürüten ve Ankara’ya İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına tayini çıkan Kaymakam Mustafa Eldivan için Kapadokya Sofrasında veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine belediye başkanları, muhtarlar, daire amirleri, esnaflar, siyasi parti temsilcileri STK yöneticileri ve vatandaşlardan oluşan oldukça kalabalık bir katılım oldu.

Kaymakam Eldivan yaptığı teşekkür konuşmasında Avanos’ta Kaymakam olmayı çok istediğini, bu isteğinin gerçekleşmesinden dolayı mutlu olduğunu, aynı bölgenin insanları olmalarının avantajıyla Avanos’a ailece uyum sağlamada zorlanmadıklarını, kaldıkları 4 yılı aşkın sürede sıkıntısız, mutlu, huzurlu günler geçirdiklerini belirtti. “Avanos’ta bir amir gibi değil içinizden biri gibi yaşadık, gittiğimiz her yerde saygı sevgi gördük, gösterdik.” İfadelerinde bulundu.

Eldivan eşi ve çocuklarının da aynı duyguları yaşadıklarını söyledi. Tayininin çıkmasının Avanos’tan kopmak anlamına gelmediğini belirten Kaymakam Eldivan ileride Avanos’a yerleşmek istediklerini söyledi.

Konuşmasında Avanos için yapmak istediklerini, yapmayı gerçekleştirdiği projeler ve yarım kalan projeleri hakkında bilgi veren Eldivan yaklaşık 1 yıldır yürütmekte olduğu İl Özel İdaresi Genel sekreterliği görevinin Avanos’a yatırım yapmak için olumlu fırsatlar sunduğunu, bu görevi yaparken Nevşehir’i daha iyi tanıma fırsatı bulduğunu da belirtti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam