reklam
reklam

BÜTÜN HEMŞERİLERİME GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 08:02

BÜTÜN HEMŞERİLERİME GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Son Güncelleme :

05 Mart 2017 - 19:38

reklam
BÜTÜN HEMŞERİLERİME GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
reklam

AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER; “16 NİSAN’IN TÜRKİYE MANZARASINI DÜN NEVŞEHİR ÖZETLEMİŞTİR. BÜTÜN HEMŞERİLERİME GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”


AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın dün Nevşehir’de gerçekleştirdiği “ Nevşehir Evet Diyor” mitinge katılan herkese teşekkür etti.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, olumsuz hava şartlarına aldırmadan Nevşehir Diriliş meydanını dolduran vatandaşların Başbakan Binali Yıldırım’ı büyük bir heyecan ve coşkuyla karşıladığını belirterek; “Nevşehirli hemşerilerimiz, soğuk ve yağışlı havaya aldırış etmeden, şehrin dört bir yanından istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Nevşehir için yeniden iradesini göstermiştir, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başbakanımız Binali Yıldırım Nevşehir’de ki coşkuyu görerek Nevşehir’den büyük bir moral ve mutlulukla ayrıldı. Başbakanımız İlimizden ayrılırken, bütün Nevşehirli hemşerilerimize selamlarını ve mitinge katılımları için teşekkürlerini iletti” dedi.
Nevşehir’in ilk gün ki gibi büyük bir heyecanla dimdik ayakta olduğunu görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Tanrıver; “Dün Nevşehir’de gerçekleştirilen mitingimiz, esasen 16 Nisan’da şekillenecek tablonun bir özetidir. 15 Temmuz akşamı hain darbe girişiminde Nevşehirli hemşerilerimiz nasıl tek vücut olup sokakları meydanları doldurduysa, 16 Nisan’da da tüm hemşerilerimiz tek vücut olacak, birlikten yana kardeşlikten yana tavrını koyacak ve daima millet, kararımız evet diyecekler. Her daim yanımızda olan Nevşehirli hemşerilerimiz ve teşkilatlarımıza güvenlik güçlerimize, valiliğimize ve belediyelerimize, il yöneticilerime, ilçe başkanlarıma ve teşkilatlarına, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımıza ve basınımızın güzide temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Başbakan Yıldırım’ın Nevşehir’de gerçekleştirdiği mitinge Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın da katılımlarından dolayı büyük onur duyduğunu belirterek; “Genel Başkan Yardımcılarımızın ve Bakanlarımızın katılımı coşkumuza ve heyecanımıza ortak olmaları bizleri onurlandırmıştır, şahsım adına tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam