reklam
reklam

BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 12:55

BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET

Son Güncelleme :

10 Mart 2017 - 12:42

reklam
BURSA NEVŞEHİRLİLER DERNEĞİNDEN ZİYARET
reklam

Bursa Nevşehirliler Dernek Başkanı Oğuz YILDIRIM ve beraberin de Bursa Aksaraylılar ve Yozgatlılar Dernek Başkanlarının da bulunduğu heyet Vali AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.


Ziyarette Dernek Başkanı YILDIRIM, Vali AKTAŞ ‘a, Bursa Nevşehirliler Derneği olarak Bursa ve civarında yaşayan tüm Nevşehirli veya Nevşehirli dostu olan kişileri birbirleriyle tanışması ve yardımlaşması amacıyla bir araya getiren bir dernek olduğunu dile getirerek derneğin Bursa da 33 il derneklerinden oluştuğunu ve BİLDEF Federasyonu tarafından bir etkinliğin düzenleneceğini belirterek İlimiz Valisi İlhami AKTAŞ’a, Nevşehir’i Kapadokya’yı tanıtım amaçlı organizasyonun detayları hakkında bilgiler verdi.
Başkan YILDIRIM ve beraberindeki teşekkür eden Vali AKTAŞ, Bursa’da yaşayan hemşerilerimizin orada kendi kültürlerinin yaşatılması adına dernek çatısı altında birleşilmesinin çok güzel olduğunu dile getirerek bu anlamda derneklere yaptıkları çalışmalarında kolaylıklar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Ziyaretin ardından Bursa Nevşehirliler Dernek Başkanı Oğuz YILDIRIM, Vali AKTAŞ’a günün anısına Bursa İl Dernekleri Federasyonu BİLDEF logolu flama hediye etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam