reklam
reklam

Derinkuyu’da İlk Müzik Sınıfı Açıldı « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:05

Derinkuyu’da İlk Müzik Sınıfı Açıldı

Son Güncelleme :

10 Nisan 2017 - 9:48

reklam
Derinkuyu’da İlk Müzik Sınıfı Açıldı
reklam

Derinkuyu Mehmet Ekmekci Anadolu Lisesi ‘’Müzik Ruhun Gıdasıdır’’ Projesi kapsamında Derinkuyu’nun ilk müzik sınıfının açılışını gerçekleştirdi.


Müzik Sınıfının açılışını Derinkuyu Kaymakamı Murat Öztürk, Belediye Başkanı Ahmet Balcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Dündar ve Okul Müdürü Nail Demirtaş yaptı.
Açılışta konuşan Okul Müdürü Nail Demirtaş, “Yaklaşık 3 haftalık süre zarfında öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte tamamladığımız sınıfımıza; çeşitli müzik aletleri alarak ve sınıfımızın düzenlenmesi için boyanın yanında diğer inşaat malzemeleri katkısı yapan hayırseverlerimiz; Derinkuyu Belediye Başkanı Ahmet Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Dündar, Suvermez Muhtarı Cuma Çiftçibaşı, Aksoy Ticaret Bülent Aksoy, Gönen Yapı Market Azam Gönen, Enes Ticaret Murat Büyükkol, Palaoğlu Ticaret Bumin Demir, öğretmen Erdal Şahin ve felsefe öğretmenimiz Mehmet Veysel Çeçen’e teşekkür ediyorum. Amaçlarının öğrencilerimizin yeteneklerini müzik aletlerini kullanarak ortaya çıkararak farkındalık oluşturmaktır’’ dedi.
Derinkuyu Kaymakamı Murat Öztürk ise; Okul Müdürü Nail Demirtaş’a, Proje Koordinatörü Felsefe Öğretmeni Mehmet Veysel Çeçen’e ve Hayırseverlere katkılarından dolayı teşekkür ederek, katkı yapan hayırseverlere plaket takdim etti. Ardından protokol ve katılımcılara; müzik sınıfında öğretmen ve öğrencilerden oluşan müzik ekibi tarafından şarkı ve türkü dinletisi yapıldı.
Açılış Programı Okul Spor Salonunda tüm öğretmen ve öğrencilere yönelik müzik konserinde, öğrenciler öğretmenleriyle birlikte oyun ve halay eşliğinde doyasıya eğlenerek program sona erdi.
Program sonunda Okul Müdürü Nail Demirtaş günün anısına Derinkuyu Kaymakamı Murat Öztürk’e ismi yazılı tabak hediye etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam