reklam
reklam

NEVŞEHİR’DE BU HAFTA BEKLENEN HAVA DURUMU « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 13:11
reklam

ÜLKE GENELİ METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz ile Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak şeklinde olacak yağışların, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu Anadolu’nun doğusunda sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte Ege bölgesi ve iç kesimlerde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

 

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, gece saatlerinden sonra kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Meteorolojiden alınan bilgilere göre Nevşehir’in 5 günlük hava durumu.
20 Mart Pazartesi Yağmurlu 
21 Mart Salı Çok Bulutlu
22 Mart Çarşamba Parçalı Bulutlu 
23 Mart Perşembe Az Bulutlu 
24 Mart Cuma Az Bulutlu 

19 Mart 2017 - 18:33

NEVŞEHİR’DE BU HAFTA BEKLENEN HAVA DURUMU

ÜLKE GENELİ METEOROLOJİK GÖRÜNÜM Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara’nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Doğu Akdeniz ile Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak şeklinde olacak yağışların, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda yer yer karla karışık yağmur ve […]

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam