reklam
reklam

Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandı « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 07:31

Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandı

Son Güncelleme :

25 Nisan 2017 - 22:02

reklam
Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandı
reklam

Fetö sillahlı terör örgütünün sözde üst düzey adalet imamı olup, hakkında Nevşehir cumhuriyet başsavcılığınca da yakalama kararı çıkarılan “Süleyman” kod adlı Emre Kazan Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandı.

Emre kazan, adalet bakanlığı, Yargıtay ve Danıştay’a alınacak Fetö terör örgütünün İç Anadolu talebecisi olup TRT’nin eski bir çalışanıdır. Adalet imamlığından önce Ankara’da Fetö tarafından TSK’ne hazırlanan öğrencilerin de “selahattin” kod ismiyle sorumluluğunu yürütmüştür.

Uzun süredir emniyet birimleri tarafından aranan Emre Kazan, iç Anadolu’da Ankara başta olmak üzere 24 ilin icra müdürlüğü, zabıt kâtipliği, infaz ve koruma memurluğu, mübaşirlik, cezaevi öğretmenliği, psikolog, sosyolog gibi birçok personel alımından sorumlu olarak Fetö terör örgütü adına faaliyet yürüttüğü tespit edilmiştir.

Fetö terör örgütü mensubu olan hâkim ve savcılar ile de görüşen Emre Kazan’ın bylock kullandığı, eşinin de fetö terör örgütünün bylock kullanan bölge ablalarından birisi olduğu saptanmıştır.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam