reklam
reklam

PAŞAYEVA, VALİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:16

PAŞAYEVA, VALİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Son Güncelleme :

25 Temmuz 2017 - 6:46

reklam
PAŞAYEVA, VALİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ
reklam

AZERBAYCAN MİLLETVEKİLİ GANİRE PAŞAYEVA, VALİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ
Azerbaycan Milletvekili ve Türkiye-Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkan Vekili Ganire Paşayeva, İlimiz Valisi İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
Bir dizi ziyaret ve açılışlara katılmak üzere Nevşehir’e gelen Azerbaycan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkan Vekili Ganire Paşayeva ve beraberinde Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’dan oluşan heyet  ilimiz Valisi İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
Uçhisar Kasabasında Karabağ adı verilen sokağın açılışına da katıldığını ifade eden Paşayeva, doğa harikası Kapadokya’yı çok beğendiğini ifade etti, ayrıca kendisine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.
Vali Aktaş ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, iki ülke arasındaki mevcut ilişkilerin daha da pekişeceğine inandığını kaydetti.
Vali Aktaş, “Azerbaycan bizim kardeş ülkemizdir. Biz aynı milletiz. Azerbaycan ile ortak tarihimizi, kültürümüzü, manevi değerlerimizi gelecek nesillere de aktarmak için çalışmalar yapıyoruz. İki ülke arasındaki birlik ve beraberlik ilişkilerimizi daha da güçlü ve etkin hale getirecektir.” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam