reklam
reklam

POLİS MEMURU ZEKİ ATLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 15:51

POLİS MEMURU ZEKİ ATLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Son Güncelleme :

04 Ağustos 2017 - 5:31

reklam
POLİS MEMURU ZEKİ ATLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
reklam

POLİS MEMURU ZEKİ ATLI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İzmir İl Emniyet Müdürlüğünde görevli iken rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve hastanede yaşamını yitiren Polis Memuru Zeki Atlı, memleketi Nevşehir’in Ürgüp İlçesi Mustafapaşa Köyünde toprağa verildi.

Polis Memuru Zeki Atlı’nın cenaze namazına; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel YİĞİT, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Polis Memuru Atlı’nın ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ürgüp İlçesi Mustafapaşa Köyü Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında Polis Zeki Atlı’ın naaşı Mustafapaşa Köy Mezarlığına defnedildi.

Okunan Kur’an’ı Kerim ve İlçe Müftüsü A.Muhammed Çınar tarafından yapılan duaların ardından, Polis Memuru Atlı’nın ailesine Vali Aktaş tarafından Türk Bayrağı teslim edildi.

Daha sonra Köy Taziye Evine geçildi. Burada Polis Atlı’nın ailesi ve yakınlarına taziyede bulunan Vali Aktaş, Atlı’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına baş sağlığı dileklerinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam