reklam
reklam

Uğur, Turizmde Vizyon Büyüyeceğine İnanıyor « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 10:16

Uğur, Turizmde Vizyon Büyüyeceğine İnanıyor

Son Güncelleme :

25 Nisan 2017 - 22:00

reklam
Uğur, Turizmde Vizyon Büyüyeceğine İnanıyor
reklam

Uğur, Turizmde Vizyon Büyüyeceğine İnanıyor

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığı’na atanan Doç. Dr. Duygu Eren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Şube Başkan Yardımcısı Nail Demiertaş ve beraberlerindeki sendika üniversite temsilcisi M.Zeki Muharremoğlu kısa bir süre önce Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanlığı’na atanan Doç. Dr. Duygu Eren’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Doç. Dr. Duygu Eren’in, lisans eğitimini aldığı bir fakülteye dekan olarak atanmasının hem Nevşehir hem de üniversite adına bundan sonra çok daha müspet ve güzel haberlerin müjdecisi olduğunu vurgulayan Uğur, “Hocamızın üniversite eğitimini şehrimizde almış olması, hem şehrimizin yapısını hem üniversitemizin yapısını çok daha iyi bilmesine, turizm alanındaki eksiklikler yahut yapılması gerekenlere dair önemli çalışmalar yapmasına vesile olmuştur. Eminim ki Turizm Fakültesi’nin öncülüğünde üniversitemiz bundan sonra turizmin her anlamda iyileştirilmesi adına bölgedeki turizmcilerle işbirliği içinde çok daha güzel çalışmalara imza atacak, vizyonun ne denli büyüdüğünü toplumun her katmanına kabul ettirecektir. Bu noktada hocamıza Türk Eğitim-Sen olarak güvenimiz ve desteğimiz sonsuzdur. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

Turizm Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Duygu Eren ise, “Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki Türk Eğitim-Sen heyetine gerçekleştirmiş oldukları nazik ziyaretten ötürü teşekkür ederim. Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar Bağlı’nın ve rektör yardımcılarımızın desteği, çalışma arkadaşlarımızın da katkısıyla fakültemizde öncelikli olarak öğrencilerimize, sonra da turizme ve turizmciye yönelik güzel çalışmalara imza atmak için çalışacağız” diye konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam