reklam
reklam

Uğur, Tüm Öğretmenlerden Görüş İstedi « nevsehir haber

15 Temmuz 2024 - 11:22

Uğur, Tüm Öğretmenlerden Görüş İstedi

Son Güncelleme :

27 Nisan 2017 - 14:38

reklam
Uğur, Tüm Öğretmenlerden Görüş İstedi
reklam

Uğur, Tüm Öğretmenlerden Görüş İstedi

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi, Milli Eğitim Bakanlığı’na gönderilmek üzere hazırlanacak rapora Nevşehir’de görev yapan tüm eğitim çalışanlarından görüş ve öneri desteği istedi.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, değişen ve gelişen şartlar, ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği’nin uygulamaya yansımasını ve katkısını değerlendirmek amacıyla Türk Eğitim-Sen’den konu hakkında önem arz edecek görüş ve önerilerini paylaşmasını istedi.

Konu hakkında bir değerlendirme yapan Mustafa Uğur, “Mili Eğitim Bakanlığı, mevzuat çalışmalarında değerlendirmek üzere Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğin uygulamaları hakkındaki görüş ve önerilerimizi talep etmektedir. Biz sendika olarak kurduğumuz komisyon aracılığıyla detaylı bir rapor hazırlıyoruz lakin hazırlayacağımız bu raporda gözümüzden kaçan konular olabilir. Bu sebeple Nevşehir’de görev yapan başta Türk Eğitim-Sen üyeleri olmak üzere tüm eğitim çalışanlarından Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği hakkındaki görüş ve önerilerini bekliyoruz” dedi.

Uğur, “Eğitimciler, yönetmelik hakkındaki tüm görüş ve önerilerini bakanlığa iletilmek üzere şubemizin info@nevtes.org adresine 5 Mayıs tarihine kadar mail olarak gönderebilirler. Kendilerine şimdiden teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam