reklam
reklam

Nevşehir´de Karne Sevinci « nevsehir haber

23 Temmuz 2024 - 07:55

Nevşehir´de Karne Sevinci

Son Güncelleme :

09 Haziran 2017 - 23:18

reklam
Nevşehir´de Karne Sevinci
reklam

Nevşehir´de Karne Sevinci

2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi sebebiyle okullarımızda karne töreni düzenlendi. İlimizde 303 okulumuzda eğitim gören 56.266 öğrencimiz karne heyecanı yaşadı. Karne törenine Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN 19 Mayıs İlkokulu´nda yapılan karne töreninde öğrenciler, okul idarecileri ve veliler katıldı.

Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ karne heyecanı yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenerek onlarla sohbet etti, karne ve hediyelerini verdi.

Daha sonra Milletvekilimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN Nevşehir Damat İbrahim Paşa Ortaokulunda karne törenine katıldı. 2016-2017 yılında 8. Sınıflara yönelik uygulanan Merkezi Sistem Ortak Sınavlarda başarılı olan öğrencilerimiz tebrik edildi ve üstün başarı gösteren 22 öğrencimize karne ve hediyeleri Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN tarafından verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu’nda karne törenine katıldı. Sayın DEMİR Merkezi Sistem Ortak Sınavlarda başarılarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti. Sınavda başarı gösteren okul öğrencilerini tebrik etti ve üstün başarı gösteren 13 öğrencimize karne ve hediyelerini verdikten sonra program sona erdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam