reklam
reklam

Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu « nevsehir haber

16 Temmuz 2024 - 11:31

Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu

Son Güncelleme :

08 Ağustos 2017 - 12:40

reklam
Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu
reklam

Neşat Öğretmen Türkiye Gündemine Oturdu

Görev yaptığı okula kütüphane kazandırmak için yaz tatilini yarıda bırakarak inşaat işçiliği yapan Neşat Öğretmen Türkiye gündemine oturdu.

Yaz tatilini okuluna Z Kütüphane yapmak için yarıda kesen ve eline aldığı hilti, kazma ve kürekle öğrencileri için çalışan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı, 30 Ağustos İlkokulu öğretmeni Neşat Kıvrak’ın çalışkanlığı ve azmini iki kez köşesine taşıyan Hürriyet Gazetesi Yazarı Fatih Çekirge, okurlarını yapılacak kütüphaneyi kitapla doldurmaya ve bu yıl 30 Ağustos Bayramı’nı Nevşehir’de kutlamaya davet etti.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in konuya nasıl yaklaşacağı bilinmezken, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, yönetim kurulu üyesi Neşat Kıvrak ile gurur duyduğunu ifade etti.

Mustafa Uğur, “Tıpkı Neşat hocam gibi tüm Türk Eğitim-Sen üyeleri ülkesine, şehrine, okuluna ve öğrencilerine bir şeyler kazandırmak için çalışan, milli ve manevi değerler ışığında yaşamayı ilke edinen isimledir. Türk Eğitim-Sen’in yönetici ve üyelerinin böyle güzel haberlerle gündeme gelmesi ise bizim onurumuz ve gururumuzdur” dedi.

Fatih Çekirge’nin İlk Köşe Yazısı

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/fatih-cekirge/bu-okulun-yonetimine-dikkat-40540945

Fatih Çekirge’nin İkinci Köşe Yazısı

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam