reklam
reklam

Hacı Bektaş Veli MYO’dan ‘Yıl Sonu Sergisi’ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 10:04

Hacı Bektaş Veli MYO’dan ‘Yıl Sonu Sergisi’

Son Güncelleme :

11 Mayıs 2017 - 13:44

reklam
Hacı Bektaş Veli MYO’dan ‘Yıl Sonu Sergisi’
reklam

Hacı Bektaş Veli MYO’dan ‘Yıl Sonu Sergisi’

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu (MYO) Grafik Tasarım Programı tarafından ‘Yıl Sonu Sergisi’ açıldı.

Üniversitemiz Hacı Bektaş Veli MYO Grafik Tasarım Programı tarafından Kongre ve Kültür Merkezinde Öğr. Gör. Betül MÜEZZİNOĞLU, Öğr. Gör. Gürsoy ŞEREF ve Öğr. Gör. Reyhan TÜRK öncülüğünde 1 ve 2. Sınıf öğrencilerin çalışmalarının yer aldığı serginin açılışına; Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Alper ASLAN, Hacı Bektaş Veli MYO Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Alparslan ERARSLAN, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Serginin açılışını katılımcılar ile birlikte gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, öğrencilerin başarılı çalışmalarının yer aldığı serginin hayırlı olması temennisinde bulunarak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra öğrencilerin dijital, tipografik, ambalaj tasarım, temel tasarım çalışmaları, özgün baskılar ile illüstrasyon çalışmalarının yer aldığı sergiyi gezen Rektörümüz BAĞLI, sergide yer alan tasarım çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Üniversitemiz Hacıbektaş MYO Grafik Tasarım Programı tarafından düzenlenen ‘Yıl Sonu Sergisi’, 16 Mayıs 2017 tarihine kadar üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezinde açık kalacak.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam