reklam

DSİ Bölge Müdürü Bal, Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy ile yatırımları inceledi « nevsehir haber

12 Haziran 2024 - 23:50

DSİ Bölge Müdürü Bal, Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy ile yatırımları inceledi

Son Güncelleme :

30 Eylül 2023 - 8:53

reklam
DSİ Bölge Müdürü Bal, Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy ile yatırımları inceledi
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Masabaşında değil yatırım bölgelerinde kurumunun yaptığı projeleri yerinde inceleyen bir Bölge Müdürü olarak gönülleri kazanan DSİ Kayseri Bölge Müdürü Okan Bal, Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde kurumu tarafından gerçekleştirilen yatırımları Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy ile birlikte inceledi. Başkan  Bülent Aksoy ile yapılan ve yapılması planlanan yatırımlara ilişkin olarak da istişarelerde bulunan DSİ Kayseri Bölge Müdürü Okan Bal, yatırım alanları bizzat gezerek kurum yetkililerinden de ayrıntılı bilgiler aldı.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, yaptığı açıklamada; “ DSİ Kayseri Bölge Müdürümüz Okan Bal ile, Derinkuyu’muzda devam eden yatırımlarımız ve yeni projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Birçok projenin hayata geçirilmesi için özveriyle çalışan müdürümüze çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Bizden Hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başta Tarım ve Orman Bakanımız Sn. İbrahim Yumaklı Olmak üzere, Tarım ve Orman Bakan yardımcımız Sn. Ebu Bekir Gizligider’ e,  AK Parti İl Başkanımız Sn.Ali Kemikkıran’a, Milletvekillerimiz Sn. Süleyman özgün’ ve Emre Çalışkan’a teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam