reklam

29 EKİM CUMHURİYET KUPASI SOKAK BASKETBOL TURNUVASINA 21 TAKIM KATILIYOR « nevsehir haber

13 Haziran 2024 - 01:41

29 EKİM CUMHURİYET KUPASI SOKAK BASKETBOL TURNUVASINA 21 TAKIM KATILIYOR

Son Güncelleme :

20 Ekim 2023 - 11:47

reklam
29 EKİM CUMHURİYET KUPASI SOKAK BASKETBOL TURNUVASINA 21 TAKIM KATILIYOR
reklam

NEVŞEHİR(TRENDHABER)- Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı dolayısıyla düzenlenecek olan “3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası” hafta sonu oynanacak olan eleme müsabakaları ile başlayacak.

İlki geçtiğimiz yıl Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve büyük ilgi gören 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası bu yıl Nevşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenleniyor. Turnuvaya erkeklerde 16, kadınlarda ise 5 olmak üzere toplam 21 takım katılacak.

21 Ekim 2023 Cumartesi günü başlayacak olan eleme müsabakalarının ardından grup maçları ile devam edecek turnuvada kızlar ve erkekler kategorisindeki her takım 3 as ve 1 yedek oyuncudan oluşacak ve oyuncu değiştirme sınırlaması bulunmayacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü spor kompleksi içerisinde yer alan basketbol sahasında gerçekleştirilecek olan turnuvada final müsabakaları 29 Ekim Pazar günü oynanacak ve dereceye giren takım ve sporcular ödüllendirilecek. Turnuvaya katılan tüm sporculara formaları ise Nevşehir Belediyesi tarafından hediye edilecek.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam