reklam
reklam

Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı 14 İlde Kapadokya’yı Tanıtacak « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 10:17

Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı 14 İlde Kapadokya’yı Tanıtacak

Son Güncelleme :

18 Ağustos 2017 - 7:16

reklam
Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı 14 İlde Kapadokya’yı Tanıtacak
reklam

Kapadokya Mobil Tanıtım Tırı 14 İlde Kapadokya’yı Tanıtacak

 

 

Nevşehir Valiliği ve Ahiler Kalkınma Ajansı(AHİKA) koordinasyonunda Kapadokya Mobil Tanıtım organizasyonları bugün saat 15:00’de Nevşehir’de başlayacak.

Kapadokya Bölgesi’nin ülke içinde etkin tanıtımının gerçekleştirilebilmesi, tanıtım faaliyetlerinin fuar alanlarından şehir merkezlerine taşınarak daha fazla sayıda vatandaşa ulaşabilmesi amacıyla tasarlanan “Mobil Tanıtım Tırı”  45 gün boyunca Türkiye’nin tüm bölgelerinden belirlenen 14 ilde ziyaretçilerle buluşacak.

Mobil Tanıtım Tırı ile birlikte kurulacak olan özel etkinlik alanlarında; çömlek ustası eşliğinde çömlek yapımı,sanal gerçeklik (VR) gözlüğü ile Kapadokya’nın 3 boyutlu videolarının gösterimi, tırın yan cephesinde kurulan ekranlardan Kapadokya Tanıtım Filmlerinin (DiscoverCappadocia) gösterimi gibi birçok aktivite gerçekleştirilecek. Ayrıca etkinliğe sponsor olan firmaların tanıtım broşürleri ve Kapadokya Bölgesi’ni yansıtan promosyon materyalleri de tırda hostesler tarafından vatandaşlara dağıtılacak.

Öte yandan, gün boyunca MC (sunucu) eşliğinde Kapadokya temalı çevirim içi oyunlar oynanacak. Gün sonunda dereceye girenlere balon uçuşu, konaklama, at gezisi, ATV safari turları vb. ödüller ilgili firmaların sponsorluğunda verilecek.

Söz konusu oyunlarda verilecek olan ödüllere destek olmak isteyen firmaların Ahiler Kalkınma Ajansı ile iletişime geçmesi yeterli olacak.

Organizasyonlarla ilgili her türlü güncel haber ve detaylara “Masallar Diyarı Kapadokya” temasına özel olarak açılan sosyal medya hesaplarından (Facebook: masallardiyarikapadokya, Instagram: MasallarDiyariKapadokya Twitter: MDKapadokya, #DiscoverCappadocia) ulaşılabilecek.

18 Ağustos 2017 tarihinde Nevşehir’den yola çıkacak olan Mobil Tanıtım Tırı etkinliklerinin gerçekleştirileceği yer ve tarih detayları aşağıdaki gibi olacak.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam