reklam

Yenilikçi Gençlik Platformu Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 11:48

Yenilikçi Gençlik Platformu Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

reklam
Yenilikçi Gençlik Platformu Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi
Son Güncelleme :

28 Mart 2017 - 11:02

reklam

Nevşehir Yenilikçi Gençlik Platformu yetişkinler arasında masa tenisi turnuvası düzenledi.

Platform Başkanı Mustafa Hüseyin KESER, “Gençler milletlerin geleceği için en önemli güç kaynağıdır. Bunun için her toplum, kendi geleceğini garanti altına almak, milli ve manevi değerlerini yükseltip geliştirmek maksadıyla bilgili, görgülü, çalışkan ve üretken nesiller yetiştirmeye önem vermektedir. Gençlerini iyi yetiştirmiş olan toplumlar, dünya milletleri arasında güçlü ve sağlıklı bir yapıya kavuşmuş olurlar. Eğer gençlik ihmal edilir, iyi eğitilmez, sigara, uyuşturucu, alkol, madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklara düşmeye müsait bir ortamda kendi başına bırakılırsa o zaman pek çok problem ve sıkıntılarla karşı karşıya kalınır ve toplumun geleceği tehlikeye girmiş olur. Gençleri masa tenisi, boks, jimnastik, futbol, basketbol, atletizm gibi sportif faaliyetlere yönlendirerek onların sosyal ve sportif gençler olarak yetişmesini sağlamış oluruz.” şeklinde konuştu.

Yapılan masa tenisi turnuvasında finale Mustafa ÖCAL ve Ahmet Aslan ŞİMŞEK kaldılar. Finalde masa tenisi turnuvası birincisi olan Ahmet Aslan ŞİMŞEK yarışmanın çok faydalı olduğunu, her kesimin ve her gencin bu tür spor faaliyetlerine katılmasının çok güzel olacağını ve çok sevineceklerini ifade etti.

Mustafa Hüseyin Keser ise sportif faaliyetlerin her alanda ve özellikle üniversite gençleri arasında düzenleneceğini ifade etti.

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam