reklam
reklam

Nevşehirsporlu futbolcular kahvaltıda bir araya geldi « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 12:12

Nevşehirsporlu futbolcular kahvaltıda bir araya geldi

reklam
Nevşehirsporlu futbolcular kahvaltıda bir araya geldi
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2017 - 11:40

reklam

Nevşehirsporlu futbolcular kahvaltıda bir araya geldi

Nevşehir spor Erzurum kampı öncesi Gazeteci Ahmet Korkma zer ‘in organize ettiği ve Hollandalı İş adamı Mehmet Demirel’in verdiği Sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

Nevşehir spor bu yıl amatörde son sene parolasıyla başlayacağı lige iş adamlarında takıma sahip çıkıyor.

Hollanda’da süt ürünleri ile Avrupa ya ihracatta bulunan iş adamı Mehmet Demirel,tatil için geldiği memleketi Nevşehir’de takına sahip çıkarak diğer gurbetçilerinde Nevşehirsporada sahip çıkmasını maddi ve manevi destek vermelerini istedi.

Tekir lezzet durağında futbolcu ve yönetimle bir araya gelen İş adamı Futbolculara yaptığı konuşmada “Sizden üstün başarılar bekliyoruz,güzel haberlerinizi bekliyoruz.sizleri sezon boyu takip edeceğiz.Elimizden geldiği kadar manevi destek vereceğiz her zaman yanınızda olacağız,bu sene şampiyon Nevşehirspor diyoruz inşallah.O sene bu sene olsun diyoruz”dedi.

Kulüp başkanı Salih Dirikoç ise yaptığı açıklamada “Gurbetçimiz hemşerimiz iş adamı Mehmet Demirel’e katkılarından dolayı teşekkür etti.Dirikoç”Fede sezonunda Nevşehirspor100 adet kombine alarak katkıda bulundu kendisine katkılarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür “etti

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam