reklam
reklam

NEVŞEHİR’İN PROFESYONEL TAKIMININ OLMAYIŞI AMATÖRLERİN ÖNÜNÜ TIKIYOR « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 16:08

NEVŞEHİR’İN PROFESYONEL TAKIMININ OLMAYIŞI AMATÖRLERİN ÖNÜNÜ TIKIYOR

reklam
NEVŞEHİR’İN PROFESYONEL TAKIMININ OLMAYIŞI AMATÖRLERİN ÖNÜNÜ TIKIYOR
Son Güncelleme :

06 Aralık 2016 - 10:49

reklam

Nevşehir’in profesyonel takımının olmayışı amatörlerinde önünü tıkıyor

                TFF İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, Nevşehir’in profesyonel futbol liglerinde bir temsilcisinin bulunmayışının ilimizdeki amatör futbol takımlarınını da hedefsiz bıraktığına dikkat çekti.

Radyo Mega’da Haber Panoramanın canlı yayın konuğu olan TFF İl Temsilcisi Karaca, Nevşehir’in profesyonel liglerde temsil edilebilmesi için bu şehirde yaşayan 7’den 70’e herkese görev düştüğünün de altını çizdi.

Karaca, “Nevşehir’imizin uzun yıllardır profesyonel liglerde temsilcisi bulunmuyor. Bu durum ilimizde bulunan amatör futbol takımlarının da önünü kesiyor. Keza, ileriye yönelik bir hedefleri kalmıyor. Amatör lig şampiyonu en nihayetinde BAL Ligi temsilcimizle müsabaka oynuyor. Kazanırsa ilimizi bölgesel amatör ligde temsil etmek durumunda. Bu nedenle amatör futbol takımlarımızın gelişebilmesi için ilimizin bir an önce profesyonel liglerde mücadele edebilecek bir takıma kavuşması gerekiyor. Bu konuda da 7’den 70’e herkese görev düşüyor. İlimizin profesyonel lige çıkabilecek ekibini desteklemeleri gerekiyor” dedi.

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam