reklam

NEVŞEHİR 1969 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNDEN ANKARA’YA ÇIKARMA « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 09:52

NEVŞEHİR 1969 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNDEN ANKARA’YA ÇIKARMA

reklam
NEVŞEHİR 1969 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜNDEN ANKARA’YA ÇIKARMA
Son Güncelleme :

07 Şubat 2017 - 11:57

reklam

Nevşehir 1969 Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bayram Ekici, sporda altyapı çalışması ve özlem duyulan profesyonelliği yakalamak için Ankara’da bir takım görüşmelerde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde futbol okuluyla faaliyetlerine start veren Nevşehir 1969 Gençlik ve Spor Kulübü çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kulüp yöneticileri, sağlam bir yapılaşmanın temellerini atmak için çeşitli girişimlerde bulundu.
Başkan Ekici ve beraberindeki heyet, Ankara’da kulüp yönetimine ve kulübe destek sağlayabilecek isimlerle görüştü. Yapılan görüşmeler neticesinde olumlu dönüşler alan kulüp yönetimi, kısa zamanda başarıya ulaşacaklarını konusunda hemfikir oldu.
İkili ilişkilerin ve dostlukların başarı için şart olduğunu dile getiren Başkan Ekici, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Ziyarette bulunduğumuz ve bizlere katkı sağlayacak olan Mustafa Çiçek, Burhan Güvenç, Tarık Arslan ve Emre Arslan’a çok teşekkür ediyorum. Bizler projemizi anlattığımızda kendileri de çok heyecanlandılar. Spora, gençlere ve çocuklarımıza yatırımın çok önemli ve vazgeçilmez olduğunu vurguladılar. Bu bağlamda projemize sonuna kadar destek olacaklarının taahhüdünü verdiler.” diye konuştu.
Ekici, Nevşehir 1969 Gençlik ve Spor Kulübünün yanında olmaktan her zaman mutluluk duyacaklarını ifade ettiklerini belirterek, Mustafa Çiçek ilettiğimiz yönetim kurulu üyeliği teklifini boş çevirmemiş kulübümüzün As Başkanı olma görevini kabul etmiştir. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. Bize güç katacağına eminim.” dedi.
Ekici, Kırşehir, Aksaray, Yozgat, Kayseri ve Kırıkkale gibi çevre illerde de dostluk köprülerini kurmayı amaç edindiklerini söyledi.
Kulüp Başkanı Ekici ve Sportif Direktör Mesut Doğrutekin, ziyaret ettiği kişilere üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu kulüp formalarını hediye etti.
KİM KİM DİR?
Mustafa Çiçek: Başbakan Yardımcılığı, Adalet Bakanlığı, Devlet Bakanlığı, TBMM Başkanlığı yapmış, Türk siyasetinin tecrübeli ismi Cemil Çiçek’in yeğeni, TÜRKSAT Personel Dairesi ve Müşteri İletişim Direktörüdür.
Burhan Güvenç: 13 yıl bugünkü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın danışmanlığını yapmış çok önemli bir bürokrat. Şu anda Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül’ün baş danışmanı.
Tarık Arslan: Avukat Tarık Arslan, Refah Partsi, Fazilet Partisi, Ak Parti milletvekilliği yapmış merhum İlyas Arslan’ın oğlu. Vakıfbank, Vodafone gibi birçok önemli kuruluşun avukatlığını yapıyor. Ayrıca Yozgat Milletvekilliği aday adayı idi.
Emre Arslan: Refah Partsi, Fazilet Partisi, Ak Parti milletvekilliği yapmış merhum İlyas Arslan’ın oğludur. TOKİ’nin, Gençlik ve Spor Bakanlığının bakanlık ve hizmet binalarını yapan çok önemli ve büyük bir inşaat firmasının yetkili müteahhididir.

reklam

FİKSTÜR - Maç Yok

Tümünü Gör

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam