reklam
reklam

TANRIVER; “ TÜM NEVŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZLE CUMARTESİ GÜNÜ KUCAKLAŞMAK İSTİYORUZ” « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 12:12

TANRIVER; “ TÜM NEVŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZLE CUMARTESİ GÜNÜ KUCAKLAŞMAK İSTİYORUZ”

Son Güncelleme :

02 Mart 2017 - 9:17

reklam
TANRIVER; “ TÜM NEVŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZLE CUMARTESİ GÜNÜ KUCAKLAŞMAK İSTİYORUZ”
reklam

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Nevşehir’de gerçekleştireceği mitinge, partili partisiz bütün Nevşehirli vatandaşları davet etti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada,16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması öncesi mitinglerine devam eden Başbakan Binali Yıldırım’ın , bu kapsamda Nevşehir’de de bir miting yapacağını belirtti.

04 Mart 2017 Cumartesi günü saat 16:00’da Diriliş Meydanında gerçekleştirilecek olan mitinge bütün Nevşehirli vatandaşları davet eden Tanrıver; “Ülkemizin uzun vadede ihtiyacı olan ileri demokrasi, istikrar ve kalkınmanın teminatı olacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili yapılacak halk oylaması öncesinde, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Binali Yıldırım bu kapsamda ilimizde bir miting gerçekleştirecektir. Cumartesi günü yapılacak olan mitingimize AK Partili, MHP’li,CHP’li hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun bütün Nevşehirli hemşerilerimizi davet ediyorum. “ dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam