reklam
reklam

GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 14:29

GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti

Son Güncelleme :

21 Nisan 2017 - 10:56

reklam
GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti
reklam

GÖR-BİR’den Referandum sonuçlarına hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanlığına referandum sonuçlarının hayırlı olması dileğiyle ziyarette bulundular.

AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver’in karşılayıp ağırladığı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği heyetinde Başkan Mutlu’nun yanı sıra Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Rapido kursu öğretmeni Ayşe Hamleci ve bazı kursiyerlerde yer aldı.

16 Nisan referandumunda AK Partinin Nevşehir’de bir önceki seçimin biraz daha üzerinde oy alarak başarılı bir şekilde referandumu geçirdiğini söyleyen Başkan Mutlu, bu başarının elde edilmesinde referandum sürecinde önemli bir çalışma temposu yakalayan AK Partili teşkilatlara teşekkür etti.

İl Başkanı M. Ali Tanrıver ise ziyaretlerinden dolayı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür ederken, “Allah sizden razı olsun. Destek veriyorsunuz, gayret gösteriyorsunuz. Nevşehir’deki tüm sivil toplum kuruluşlarımıza bizlere gösterdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok daha güzel günleri hep birlikte göreceğiz inşallah” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam