reklam

CHP, Nevşehir’de referandum çalışmalarına hızlı başladı « nevsehir haber

25 Mart 2023 - 11:46

CHP, Nevşehir’de referandum çalışmalarına hızlı başladı

Son Güncelleme :

11 Şubat 2017 - 10:51

reklam
CHP, Nevşehir’de referandum çalışmalarına hızlı başladı
reklam

16 Nisan 2017 tarihinde yapılması kararlaştırılan anayasa değişikliği referundamuna ilişkin Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir teşkilatı çalışmalarına oldukça hızlı başladı.

İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığında başlatılan referanduma ilişkin çalışmalarda ilçe ve belde ziyaretlerinin yanında ilimiz genelindeki tüm Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti teşkilatları referundumun yapılacağı tarihe kadar ziyaret edilecek ve partinin bu konudaki görüşleri bütün açıklığıyla anlatılacak.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığında Kozaklı ilçesinde yapılan referandum çalışmasına CHP Kozaklı ilçe başkanı Orhan Şükrü Aral ve partili yöneticilerde katıldı.

Kozaklı Esnaf ve Sanatkarlar odası ile Şoförler ve Otomobilciler odalarını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi heyeti her iki ziyarette de referandumda neden hayır oyu kullanılması gerektiğine açıklık getirdiler.

 

Kozaklı Ziraat Odası, ilçe esnafları ve ilçede bulunan otellerin de ziyaret edildiği Kozaklı ilçesindeki referandum çalışmalarının gayet olumlu geçtiğini kaydeden CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, önümüzdeki günlerde tüm ilçelerin ve beldelerin CHP’li teşkilatlar tarafından tek tek ziyaret edileceğini de söyledi.

 

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam