reklam

Bu bozuk düzen mutlaka ama mutlaka değişecek « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 16:36

Bu bozuk düzen mutlaka ama mutlaka değişecek

Son Güncelleme :

31 Mart 2017 - 10:40

reklam
Bu bozuk düzen mutlaka ama mutlaka değişecek
reklam

Saadet partisi il teşkilatı mart ayı İl divan toplantısını yaptı. İl ilçe teşkilatlarının katıldığı toplantıya Saadet partisi il sorumlusu GİK üyesi Haşim Özçelik’te katıldı.

Teşkilat çalışmalarının görüşüldüğü toplantıda ülke gündemi olan halk oylaması, ekonomi, ülkemizin dış ve iç siyasetteki durumu geniş bir şekilde Özçelik tarafından değerlendirildi.

İl başkanı Ali Doğan Simit Genel İdare Kurulu üyesi Haşim Özçelik’e açıklamalarından dolayı teşekkür ederken, ilçe başkanlarına ve tüm teşkilatlarına kadın ve gençlik kollarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.  

İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Tüm hemşerilerimizin üç ayların başı olan recep ayını ve Regaip kandilini kutluyorum. Tüm vatanımızın birliğine dirliğine beraberliğine Vesile olmasını diliyorum. Dünyadaki Müslümanların kan ve gözyaşının bir önce durmasını huzur ve barış içerisinde vatanlarında aileleriyle birlikte yaşamasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Böyle gelmiş böyle gitmeyecek. Bu batıl düşünceye dayalı bozuk düzen mutlaka ve mutlaka değişecek. Milli görüş ruhu ile yeniden büyük Türkiye yeni bir adil dünya düzeni mutlaka kurulacak” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam