reklam

BAKAN BOZDAĞ NEVŞEHİR’DE ŞEHİTLİK ZİYARETİNDE BULUNDU « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 13:14

BAKAN BOZDAĞ NEVŞEHİR’DE ŞEHİTLİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Son Güncelleme :

01 Nisan 2017 - 7:10

reklam
BAKAN BOZDAĞ NEVŞEHİR’DE ŞEHİTLİK ZİYARETİNDE BULUNDU
reklam

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan Nevşehir Şehitlik Parkı ve 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı’nı ziyaret ederek şehitler için dua etti.

Gün boyu Nevşehir’de çeşitli gezi ve temaslarda bulunan Bakan Bozdağ, akşam saatlerinde Nevşehir Şehitlik Parkı ve 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı’na geldi. Beraberinde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş,AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ile birlikte şehitlik parkını gezen Bakan Bozdağ’a burada Belediye Başkanı Hasan Ünver, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit olan asker, polis ve sivil vatandaşların anısını yaşatmak amacıyla yapımı Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı ile ilgili bilgiler verdi.

Şehitlerin fotoğraflarının yer aldığı ve kaidesinin üzerinde dev Türk bayrağının dalgalandığı anıt önünde fotoğraf çektiren Bakan Bozdağ, daha sonra tüm şehitlerimiz için dua etti.

Böylesine güzel bir park ve anıtı şehre kazandırdığı için Ünver’i tebrik eden Bakan Bozdağ, ardından park içerisinde bulunan Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek girişinde dernek başkanı Ramazan Çiftçi ve gazilerce karşılanan Bozdağ, şehit aileleri ve gazilerle de bir süre sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Bozdağ ardından Nevşehir’den ayrılarak karayolu ile Kırşehir’e hareket etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam