reklam
reklam

Amerikancı FETÖ darbesini Ordu – Millet birlikte ezdi « nevsehir haber

14 Temmuz 2024 - 17:32

Amerikancı FETÖ darbesini Ordu – Millet birlikte ezdi

Son Güncelleme :

14 Temmuz 2017 - 9:21

reklam
Amerikancı FETÖ darbesini Ordu – Millet birlikte ezdi
reklam

Amerikancı FETÖ darbesini Ordu – Millet birlikte ezdi

NEVŞEHİR(MHA) Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Meliha Atalay, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Amerikancı FETÖ darbe kalkışmasının Ordu – Millet işbirliği ile bertaraf edildiğini söyleyen Vatan Partisi İl Başkanı Prof. Dr. Meliha Atalay, “15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı logosuyla bazı afişler hazırlanarak yurt genelinde reklam panolarına astırılmıştır. Ancak, hazırlanan afişlerde Mehmetçik- Türk askeri çaresiz ve acizmiş ve tüm askerler darbeciymiş gibi bir izlenim de yaratılmıştır. Bu görüntülerin Türk ordusunu yıpratacağı açıktır. Çünkü, darbe Amerikan güdümündeki FETÖ’cü Ordu mensupları tarafından yapılmış, ancak TSK’nın darbeye kahramanca karşı koyması sayesinde amacına ulaşamamıştır. O gece eğer FETÖ’ ye karşı mücadele eden Ordu mensuplarımız olmasaydı,15 Temmuz darbesi gerçekleşir, bugün başka bir Türkiye’de yaşıyor olabilirdik. Bu afişlerde Ömer Halis Demir ve Sait Ertürk gibi kahramanlarımızın görüntüleri yer almalıydı. Çünkü  Onlar, o gece şerefli üniformaları içinde vatanı koruma görevi yaptılar ve darbeciler tarafından şehit edildiler.

Türkiye zor bir coğrafyada, TSK ile vatan savaşı vermektedir. Bu koşullarda Türk Ordusunu göz bebeğimiz gibi korumamız, O’na zarar verecek hatalardan kesinlikle uzak durmamız gerekmektedir. Türk Milletinin birliği ve Ülkemizin bütünlüğü her şeyden önemli olup, bunu korumak öncelikle ülkemizi yönetenlerin görevidir. Bu görüntüleriyle Türk Ordusunu yıpratacak olan afişlerin hemen, derhal panolardan kaldırılmasını bekliyoruz” dedi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam