reklam

AK Parti Uğur’la kucaklaştı « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 16:12

AK Parti Uğur’la kucaklaştı

Son Güncelleme :

13 Nisan 2017 - 10:50

reklam
AK Parti Uğur’la kucaklaştı
reklam

Referanduma birkaç gün kala ziyaretlerini sürdüren AK Parti heyeti Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığını da ziyaret etti.


Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur ve sendika yöneticileri tarafından karşılanan heyette İl Başkanı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün yanı sıra İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar yer aldılar.
Sendika olarak önce ülkem ilkesiyle ülke ve Nevşehir sorunlarına baktıklarını dile getiren Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Şehrimizin seçilmiş insanlarını burada görmekten mutluyum. Sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Darbe girişiminin ardından yaşanan süreci dikkatle takip ettik. Tutuklanan ama suçu olmayanların bir an önce görevlerine yeniden döndürülmesi konusunda gösterilen çabadan dolayı da teşekkür ediyorum. Ben 1980 darbesini bizzat yaşamış bir insanım. Ankaradaydım o dönemde. 20 yaşında gençtim. Biz devletimizin yanındayız. Devletin bekasının devamı anlayışındayız. İnşallah ülkemizin geleceği açısından iyi bir sonuç ortaya çıkar diye düşünüyorum. İlimizdeki 4 bin eğitimci adına, Üniversitemiz ve kredi yurtlar kurumumuz adına sizlere ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından ilk kez irtibata geçerek kendisinden destek istediği Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur o süreçte gösterdiği hassasiyetten dolayı kendisine teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam