reklam
reklam

AK PARTİ NEVŞEHİR TEŞKİLATI HALK OYLAMASI ÖNCESİ STK’LARLA BİR ARAYA GELDİ « nevsehir haber

22 Temmuz 2024 - 11:43

AK PARTİ NEVŞEHİR TEŞKİLATI HALK OYLAMASI ÖNCESİ STK’LARLA BİR ARAYA GELDİ

Son Güncelleme :

12 Şubat 2017 - 14:53

reklam
AK PARTİ NEVŞEHİR TEŞKİLATI HALK OYLAMASI ÖNCESİ STK’LARLA BİR ARAYA GELDİ
reklam

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Nevşehir’de faaliyet gösteren dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili 16 Nisan’da yapılması öngörülen halk oylaması öncesi AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Nevşehir’de ki dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında yapılan toplantıya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri katıldı.

Geniş katılımla yapılan toplantıda AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, halk oylaması öncesi yapılacak çalışmalar ve izlenecek yol haritaları hakkında STK temsilcilerine bilgiler aktardı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı STK temsilcilerinin konu ile alakalı görüşlerini bildirmeleri ve soru cevap şeklinde sona erdi.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam