reklam

Uyuşturucuya geçit yok ,Başkan’dan Artunaya teşekkür plaketi « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 15:02

Uyuşturucuya geçit yok ,Başkan’dan Artunaya teşekkür plaketi

Son Güncelleme :

16 Mart 2017 - 8:53

reklam
Uyuşturucuya geçit yok ,Başkan’dan Artunaya teşekkür plaketi
reklam

UYUŞTURUCU ile mücadele kapsamında önemli başarılar elde eden Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti teşekkür ziyaretinde bulundu. Cemiyet Başkanı Ekici, Emniyet Müdürü Artunay’a teşekkür plaketi verdi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü, “Uyuşturucuya geçit yok” sloganıyla uyuşturucu kullanan ve satanlara yönelik mücadele başlattı.

Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ın göreve başladığı günden bu günü kadar 100’e yakın uyuşturucu kullanıcısı ve yakalandı.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC), Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne uyuşturucu ile mücadele çalışmaları nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulundu. NGC Başkanı Bayram Ekici, Emniyet Müdürü Artunay ve Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürü Osman Cihan Torun’a teşekkür plaketi verdi.

Emniyet Müdürü Artunay, gazetecilerin plaket vererek kendilerini teşvik ettiğini söyledi.

Toplumun en önemli sorunlarından birinin uyuşturucu olduğuna dikkat çeken Artunay, “Biz toplumumuzu bu beladan uzak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Uyuşturucu kadar insanın kendisine zarar veren başka bir şey yok. Geleceğimiz olan gençleri bu sorundan uzak tutmak bizim en önemli görevlerimiz arasında. Bu konuda ciddi bilgilendirme çalışmaları da yapıyoruz” şeklinde konuştu.

NGC Başkanı Ekici de Nevşehir emniyetine yaptıkları mücadele için teşekkür ederek, gazetecilerin her zaman emniyete destek vermeye hazır olduğunu söyledi.

Emniyetin görevinin toplumu korumak olduğunu, basının görevinin de toplumu bilgilendirmek olduğunu söyleyen Ekici, “Emniyetimizin uyuşturucu ile mücadelesini titizlikle takip ediyoruz ve aynı duyarlılıkla kamuoyuna yansıtıyoruz. Vatandaşların uyuşturucu ile mücadele konusunda polisimize yardımcı olması hem kendileri için hem de çocuklarımız için büyük önem arz ediyor”

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam