reklam

Uğur’dan Nevşehirli Rektöre Özel Ziyaret « nevsehir haber

22 Mart 2023 - 03:52

Uğur’dan Nevşehirli Rektöre Özel Ziyaret

Son Güncelleme :

12 Nisan 2017 - 15:26

reklam
Uğur’dan Nevşehirli Rektöre Özel Ziyaret
reklam

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, kısa bir süre önce Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne rektör olarak atanan hemşehrisi Prof. Dr. Murat Türk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nevşehirli Prof. Dr. Murat Türk’ün Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne rektör atanması sebebiyle yönetim kurulu üyeleriyle Osmaniye’ye hayırlı olsun ziyaretine giden Mustafa Uğur, bu atamadan dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Murat Türk’e kırmızı beyaz çiçeklerden oluşan bir buket takdim ederek yeni görevinde başarılar dileyen Uğur, “Nevşehirli bir eğitimcinin, bir akademisyenin bir üniversiteye rektör olarak atanması haliyle en fazla Nevşehir’deki bir eğitim sendikası olan Türk Eğitim-Sen’i herkesten çok mutlu etmiştir. Prof. Dr. Murat Türk hocamız bütün Nevşehirlilerin göğsünü kabartmış, gurur duymalarını sağlamıştır. Kendisine bizi misafir olarak kabul ettiği ve samimi tavırlarıyla ağırladığından ötürü teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Nevşehir’den ilk kez bir heyetin kendisine hayırlı olsun ziyaretinde geldiğini belirterek Mustafa Uğur ve heyetine teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Murat Türk, “Eğitimci hemşehrilerimin Nevşehir’den Osmaniye’ye gelerek beni nazik ziyaretleriyle onurlandırmalarından ve mutlu etmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Doğduğumuz topraklardaki insanlarımızın bizleri izlemeleri, bizim güzel haberlerimizden gurur duymaları elbette ki bizim atandığımız üniversitede ve şehirde güzel hizmetlere imza atmamız için daha çok çalışmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor. İnşallah çalışma arkadaşlarımızla devletimize, milletimize bağlı kalarak, değerlerimize her zaman sahip çıkarak atandığımız makamda var gücümüzle çalışarak onlara her daim güzel haberler vermeye devam edeceğiz” dedi.

Mustafa Uğur, ziyaretinde Rektör Prof. Dr. Murat Türk’e Nevşehir’in yöresel lezzetleri olan kabak çekirdeği ve kuru üzüm hediye etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam