reklam

Türkiye’nin ilk 1000 şirketi içerisinde yer alan ilimizdeki tek firma NEVSAC LTD ŞTİ « nevsehir haber

24 Mart 2023 - 13:00

Türkiye’nin ilk 1000 şirketi içerisinde yer alan ilimizdeki tek firma NEVSAC LTD ŞTİ

Son Güncelleme :

14 Mart 2017 - 9:28

reklam
Türkiye’nin ilk 1000 şirketi içerisinde yer alan ilimizdeki tek firma NEVSAC LTD ŞTİ
reklam

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası kuruluşunun 90. Yılı münasebeti ile düzenlenen 2017 Ödül Törenine katılmak üzere ilimize teşrif eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet ÖZHASEKİ, tören öncesinde Nevşehir Islah Organize Sanayi Bölgesine giderek Türkiye’nin ilk 1000 şirketi içerisinde yer alan ilimizdeki tek firma NEVSAC LTD ŞTİ’yi ziyaret etti.

OSB içerisindeki faal birçok sanayicinin de hazır bulunduğu ziyarete Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk’te katıldılar.

Sanayicinin üreticinin memleket geleceğinin teminatı olduğuna değinen Bakan ÖZHASEKİ ; “Bizleri işyerlerinde ağırlayarak sanayicilerimizle bir buluşma ortamı yaratan NEVSAC şirketinin değerli Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali ÖBEKLİ beye değerli kardeşi Erdal Beye teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca Nevşehir’imize  böyle devasa bir yatırım yaptıkları için kendilerini takdir ediyorum. Allah işlerini, bahtlarını açık etsin. Onlar güçlü olacak ki ülke güçlenecek. İnşallah önümüzdeki yıllarda ilk 500 e giren bir şirket olarak görmek nasip olur. Umarım bu firmalarımızın sayısı artar; daha çok istihdam daha çok üretim olur.” Dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirten NEVSAC LTD ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı ve NTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Ali ÖBEKLİ “Sayın Bakanımıza teşriflerinden dolayı tekrar teşekkür etmek istiyorum, Onlar şehir şehir dolaşarak bu zor günlerde üzerlerine düşen görevi layıkı ile yerine getiriyorlar Allah yardımcıları olsun. Bizler de iş adamları olarak istihdam için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorundayız.” Diyerek istihdam seferberliğinin önemine değindi.

Ziyaretin ardından bütün katılımcılarla birlikte NTSO 90. Yıl Ödül Törenine geçildi. Gecede verilen vergi ödüllerinin ardından iki yıldır ilk 1000 de yer alan ilimizin tek firması olması dolayısı ile NEVSAC LTD ŞTİ ye özel ödül verildi.

Ödüllerini Bakan ÖZHASEKİ ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun elinden alan Erdal ÖBEKLİ “Herşey memleket için, bizler daha çok çalışacağız, daha çok istihdam yaratacağız bu memleketi hep birlikte istenilen özlenen günlere tekrar kavuşturacağız” diyerek bu gecede özel ödül almalarında katkısı büyük olan bütün firma çalışanlarına teşekkür etti.

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam