reklam
reklam

Türk Eğitim-Sen eğitim kurumlarında şiddetin önlenmesine destekçi « nevsehir haber

19 Temmuz 2024 - 15:44

Türk Eğitim-Sen eğitim kurumlarında şiddetin önlenmesine destekçi

Son Güncelleme :

24 Aralık 2016 - 12:12

reklam
Türk Eğitim-Sen eğitim kurumlarında şiddetin önlenmesine destekçi
reklam

 Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı Nail Demirtaş, Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması toplantısına katıldı.

Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi Eylem Planı Aralık Ayı toplantısı Nevşehir Valiliği toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İl Halk Sağlığı, Emniyet Müdürlüğü, İl Müftülüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Nevşehir Belediyesi birer temsilci ile katılım sağlarken, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi’ni temsilen ise Şube Başkan Yardımcısı Nail Demirtaş toplantıya katılım sağladı. Toplantıya ayrıca okulları temsilen okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir yapmış olduğu konuşmada şiddetin önlenebilir bir davranış olduğunu bu olumsuz davranışın oluşmasını ve ileride oluşma riskini ortadan kaldıracak somut çalışmalar yapılması gerektiğini söyledi. Ayrıca sadece eğitim ortamlarında değil toplumsal yaşamın bütün paydaşlarında şiddetin önlenmesi için ortak çalışmalar yapılması gerektiğini vurguladı.

Eğitim ortamlarında şiddetin önlenmesi ve azaltılması ile ilgili sendikamızın görüş ve önerilerini dile getiren Türk Eğitim-Sen Şube Başkan Yardımcısı Nail Demirtaş, bu konuda tüm kurumların üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğini ifade ederek, bu anlamda uygulanacak her projeye Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi’nin maddi ve manevi destek vereceğini de sözlerine ekledi.

-NEVŞEHİR-

reklam

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

reklam
reklam